Zaprawa poranna, wniosek także na śniadanie.

Godzina 6.00. Pobudka. Zaprawa poranna, wniosek oraz na śniadanie. Stawał w kolejce zaspany, przede mną zostały moje Osoby – Pani Emilka oraz Osobie Nikola. Niestety ale ja – wszyscy istnieli zaspani. Po chwili Nikola złapała ręką moje krocze i rozpoczęła je wyjątkowo ugniatać. Nikt nie zauważył, bowiem każdy myślał właśnie o tymże, żeby się położyć. Westchnąłem cicho, zaś na ich osobach pojawiły się uśmieszki.

– Właśnie o 2 w ciemności na „znaną” polankę. – syknęła Nikola. – Tylko otwórz się spóźnić.

– Będę. – szepnąłem.

Dzień minął szybko, zanim się obejrzałem, aktualnie była 22 i zbierali się do łóżek. Ustawiłem sobie budzik w zegarku na 1.45 i zasnąłem. I sen był doskonały. Śniło mi się, iż ze globalnymi lubymi poszliśmy do lasu a ja istniał ich wnoszącym, musiałem każdej lizać stópki oraz dokonywać ich fizyczne fantazje. I szybko JEB! W zabiegu snu nagle dzwoni budzik.

– Kurwa mać – pomyślałem.

Ubrałem się w krótkie dżinsowe spodenki i niebieski podkoszulek, oraz do kasy przełożyłem dwie paczki prezerwatyw (zawsze niosę ze sobą, na wszystek wypadek). O 1.55 istniał na miejscu. Po chwili pojawiły się Królowe. Ubrane całe na czarno. Bluzki czarne. Spódniczki czarne. Natomiast na stópkach posiadały takie same buciki: czarne szpileczki na bardzo pięknym obcasie z znaną stópką. Gdy stanęły przede mną, obecnie miałem dotyczyć „Hej”, jednakże one wyciągnęły do mnie swoje nóżki, a ja domyśliłem się, czego ze mnie oczekują. Postawił się i ucałowałem paluszki obydwu dziewczyn. Nikola skończyła na gospodarkę jakąś czarną torbę sportową. Rozpoczęły na podłodze oraz niczym jeśli absolutnie nic, dziewczyny… rozpoczęły się całować. One się całowały, i ja występował jak chłodny i gapiłem się na nie. Jeśli spojrzałem pod spódniczkę Emilki, to zaobserwował… jej wargi sromowe. Ostatnie był interesujący widok. Spojrzałem do Nikoli – czarne stringi, ale sznurek wżynał się w cipkę, widziałem fragmencik różowiutkiej cipeczki, z której wypływał soczek. Po chwili Nikola zauważyła, co gromadzę i otworzyła mnie kopać po twarzy, a nawet oberwałem szpilką w oko. Gdyby w kraju mocnym kopniakiem­ spowodowała krwotok z mojego nosa, zawyłem z bólu, i z oczu poleciały mi łzy. Wyłem z smutku, w rezultacie Nikola strzeliła mnie z liścia i zawarła mi usta ręką. Pozostał jeszcze dwa razy w brzuch, w tyle zbiegł się spośród jej uścisku, zacząłem całować bose stópki Królowej Nikoli w szpileczkach oraz proponować, żeby przestała mnie torturować. Emilka, która jeszcze patrzyła się podeszła spośród tąż sportową torbą, szepnęła coś Nikoli na uszko i zanim poleciałyby w natłok, Emilka zawołała