Zainteresował naszą perspektywę oraz oczekiwałem

Zająłem naszą rolę i pragnął na powrót moich miłych Pań. Po chwili usłyszałem za sobą:

– Piesku, zdejmij spodnie, wypnij się i co najważniejsze: nieco się stanie, nie jesteś odpowiednia się obrócić. – to krzyknęła Pani Emilia.

– Tylko się wypiął, a dziurkę którą posiada ograniczoną, kocham takie – powiedziała Pani Nikola. Zapomniwszy o rozkazie, odwrócił się i oniemiałem. Nikola oraz Emilka chorowały na sobie seksowne stroje policjantek z głowami oraz kajdankami u boku. Gdy Królowe zobaczyły, iż złamałem rozkaz, skuły moje dłonie i stopy, zawiązały oczy i usta opaską oraz zaczęło się. Zaczęły bić mnie pałkami wszędzie: po rękach, plecach, głowie, brzuchu, tyle oraz nogach. Nie mogłem przez opaskę protestować. Biły mnie tak przez 5 minut. W efekcie przestały. Poczułem, jak któraś z Dziewczyn wpycha mi preparat do ust jednocześnie czułem, kiedy coś mokrego jeździ (język?) po moim ukończenie w boku zrozumiałem: one zawierają strap-ony. Zacząłem się wyrywać, nie chciałem „stracić dziewictwa”. Dokonało się tylko pałowaniem. Do aktualnego Nikola powiedziała:

– Nie zapracował na nasze nogi, śmieciu.

Potem Nikola położyła mnie na brzuchu oraz rozpoczęła bywać oraz biec po moich plecach w równych szpileczkach. Nagle poczułem, jak Nikola mocnym tupnięciem wbiła obcas bucika w mój odbyt. Ból istniał nie do opisania. Emilka złapała mnie za włosy oraz zapytała:

– Będziesz pomocny?

– Będę – wyjęczałem.

– Dobry piesek

Emilka przystąpiła do mnie ze domowym strap-onem oraz opuściła krótką komendę:

– Obrabiaj

Zacząłem lizać od spodu jej jebadło, po chwili zacząłem powolutku zagłębiać główkę zabawki w moich ustach. Jak to prowadził, moja Dziewczyny bez niepotrzebnych ceregieli zaczęła zmuszać mnie w usta, dusiłem się. Gwałciła mnie przez pół minuty, potem pozwoliła mi przez 5 sekund oddychać oraz ponownie. 30 sekund obciągania – 5 sekund przerwy, 30 sekund obciągania – 5 sekund przerwy a oczywiście w kółko. Lecz po chwili do zabawy przyłączyła się Nikola – ostatnie istniałoby beznadziejne. Musiałem obciągać JEDNOCZEŚNIE 2 strap-ony o długości 25cm! Gdy nawilżyłem penisa Nikoli, ona podeszła z końca oraz gwałtownym ruchem dostała we mnie. Posuwała mnie właśnie już, iż Emilka nie nadążała, aby sparować swoje loty z sportami Nikoli. W końcu Emilka odpuściła sobie obciąganie, i ja, mając bezpośrednie usta, zacząłem pojękiwać z smutku. Po chwili Emilce zaczęło coś cieknąć po nogach – stanowiła tak podniecona, że aż nie wyrabiała. Po chwili podbiegła do gwałcącej mnie Nikoli, szepnęła dodatek jej na ucho. Nikola od razu poszła ze mnie także radziłabym się nie odwracać do końca. Po chwili poczułem mocny ból: Królowe JEDNOCZEŚNIE posuwały mnie w dupę. Zaś ostatnie strap-ony miały 5cm średnicy… Jednak Emilka dołączyła do mnie, wjechała w moje życie również przez minutkę zmuszała mnie w usta. Ale zaczęło dodatkowo jej cieknąć, więc odpięła strap-ona, pociągnęła mnie za włosy do domowej cipki oraz mówiła ssać. Więc ssałem. Wpychałem język do jej cipki, wykonując ruchy okrężne. Poczułem skurcze na języku. Królowa jęczała z przyjemności. Doszła. Nikola wyszła ze mnie natomiast rzekła błagalnym sposobem do Emilki: