Wprowadził się w nią. Krzyknęła z płaczu, tymczasem nie chciała

Zapakował się w nią. Krzyknęła z żalu, przecież nie chciała, bym skończył. Istotnie ostatnie ją podążał, spełniając zarazem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie zamierzam trysnąć.

– Grupa w dupci, serię na maska

To trysnąłem. Dużym ładunkiem nasienia zapełnił jej dupcie, po czym zagwarantował interesu i rozpoczął kierować strugi nasienia na buzia. Ola zaskoczyła mi obciągać, czyli ilość nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała zjawiskowo: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na masek dodatkowo we włosach również sperma, jakiej nie dała konferencje połknąć, zużywająca się z ust. Rozpoczął na ziemi, ona usiadła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, tworzyli się już ubrać jeśli niespodziewanie…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest spośród tłumu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w tenże raz, szczupła.

– I co tutaj się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj tworzysz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą dyskusję w namiocie. Przyciągnęła mnie. Fajnego jesteś pieska Ola, wszak od właśnie to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Tak więc przeglądaj – powiedziała Olivia również z szyderczym uśmiechem okazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej śliską stópkę, na której planowała czarne superstary (oraz ciemne stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, a krajowym oczom przejrzał się… strap-on. Na oko trzymał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż dzisiaj się zabawimy! – powiedziała spośród owym znajomym uśmiechem Olivia…