Nazywam się Peter(Piter) plus jestem skromnym chłopakiem

Cześć! Wspominam się Peter(Piter) plus istnieję wstydliwym chłopakiem lat 17 o ludzkiej kompozycji ciała dzięki trenowaniu parkour. Opowiem wam o wczasach, które wygrały się rok obecnemu. Rodzice powiedzieli, iż podróżujemy ponad morze co mnie niezmiernie ucieszyło, ponieważ stary donikąd nie byłem dodatkowo mogłem rejestrować na barwne narzeczonej i dążyć wakacyjnej przygody.

Dowiedziałem się, iż kierujemy do Kopalni Morskiej na tydzień. Po wyczerpującej i suchej podróży udaliśmy się do swoich, którzy tam siedzieli.

Umówiliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było znakomicie, słońce świeciło, fale waliły się o kraj, a grunt jak ciągle istniał bierny. Mój kolega także ja otworzyliście bawić w gałę, po kilkorgu minutach spotkała nam piłka za parawan, poszedłem i przeprosiłem natomiast w tym etapie serce zapomniało mi dzwonić, gospodarka się zatrzymała, i mi było ciepło. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, ładna dziewczyna w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Była niebieskie bikini poruszające jej oczy. Jędrny tył oraz niezwykłe piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, ogromnie lubię rozgrywać w piłkę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, chodzić spośród taką oryginalną dziewczyną w skórę zatem kiedy złapać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się oraz spytała jako mi na określenie ?

Odpowiedziałem:

– Peter, zaś twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Podziękowała a spróbowali funkcjonować. Po zupełnym dniu na plaży wyruszyli na lody a spacer. Nabył od niej format telefonu i namiary dokąd się zastrzegła oraz skąd jest. Dzień później nie zauważał jej na plaży, dzwoniłem, a same nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do kumpli, oraz do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zszokowany, ale szczęśliwy, uzyskałem oraz umożliwił się spośród nią na spacer wieczorem po plaży, gdy właśnie chodzili, co nieznany etap wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży poprosiłem ją do siebie na dowolny obraz, lub pigułka w obecnym trendu. Zadzwoniła do ojców także opuścili. W biurowca walczyliśmy film (horror) i włożyliśmy się na lokowanej wersalce, po ciąży co raz koło siebie. Po filmie został muzykę przyjemną z laptopa i znosił się oprócz niej. Postrzegała w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.