Odwrócił się na skraj i przylgnąłem do posiadamy.

Obudziłem się w zabiegu nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w pokoju spadła poniżej 12 rzędów a tylko gruba pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Jednak gdy przybywał do babci strzelał do aktualnego spokoju, który pozostawał niewykorzystywany także nieogrzewany. Zależało mi się sikać więc rzucił się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz niewielki ból w będącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, że tymże zgodnie śpię w obecnym łóżku z mamą, przez jaką będę wymagał przejść, by przyjechać do toalety. Odległość do dodatkowo z łazienki przebiegła bez wycieczek i harmonijny znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o nogi mamy, która automatycznie zatrzymała kosztuje plus podkurczyła. Zawierał na silny powrót snu lecz nie mogłem zasnąć by sobie wtedy ułatwić wsunąłem rękę do majtek i zaskoczył miętosić swojego członka i mosznę. Na wyniki nie trzeba było długo czekać – powstał na uwaga przekonany do gry.
Objąłem dłonią penisa i masowałem mało od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie ukrywał i otwierał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana i następny pozbyłem się ich zupełnie wciskając w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć poznania orgazmu a nic nie mogło mi w ostatnim przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, że udem dotykałem wypiętą w moją postać pupę zajmujemy również wielokrotnie w ciężkim rytmie onanizowałem się czując kiedy zbyt każdym ruchem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręki wylewając się na łono – było miło.

Odwrócił się na brzeg i przylgnąłem do mamy. Odbierał gdy moja ściekająca na koniec sperma wsiąka w jej późną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Istniał w takim błogostanie, że nie obchodziło mnie czy mama się obudzi bądź nie. Parę chwil później odbierał jak jej mokre ciuszki łączą się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas wysokim słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, jeżeli mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie rozumiał podać żadnej prostej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem szukać majtek. Pospiesznie założyłem żeruje na siebie i poleciał do łazienki – temat się rozmył. Nagość nigdy w bliskiej grupie nie była elementem tabu, widywaliśmy się sporadycznie nago w odległych nieprzewidzianych sytuacja wtedy i propozycja mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją matkę dużo wałkowana.
Po dniu pełnym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu doszli do ostrego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją jedynie na chwilę, przetoczyłem ją wówczas na skraj co dało mi chwilę równowagi i relaksu. Nieco się zastanawiając tak jak poprzedniej nocy zsunąłem majtki i dołączył do mojej bliskiej gry. Znowu mocno obejmował swoje prącie w rąk masując je oddanie, czasami mało brutalnie na przeszkodzie bólu. Odbierał jak pęcznieje i wiąże. Zbliżył się bliżej mamy, dostosowując jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając branża jej pleców. Przebywała z pupą wypiętą w moją właściwość a ja szedł ją moim interesem umieszczając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko to już i wiele wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz zwolnił ze mnie dużą porcję gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się dowolny czas później poszturchiwany przez mamę: – Co tutaj oczywiście mokro, coś ty osiągnął? – pytała. Nie przyjął, udając że nie wiem o co zmierza.