Będziemy z powrotem w żadnym momencie

„Dzięki, kochanie”, powiedział. „Będziemy z powrotem w żadnym momencie. Szczęść Boże!”

„Boże błogosław!” oboje echo z przyzwyczajenia.
woman-499756_1280
Teraz przyszedł kliknięcie, i nacisnąć przycisk rozmów przez telefon, ale dwukrotnie sprawdzane, aby upewnić się, że został całkowicie zawieszony. Ręka Hannah wciąż pieszcząc mojego fiuta, ale delikatnie wyciągnął rękę z dala. „Jesteś zagrożeniem!” Szepnęłam. „Kiedy jesteś z mamą, ja zrobię … coś.”

„Ooo!” powiedziała, udając strach. „Coś!”

„Jesteś takim bachorem!” Powiedziałem i chwycił ją w pasie i pociągnął ją w pocałunku, który trwał dobrą długo. Kiedy odsunął, nasze oczy się spotkały. „Ale jesteś moim bachor”.

„Pff!” zadrwiła, odpychając obiema rękami. „Idź zamknąć te okiennice więc możemy skończyć ten film.”

„Co ty mi dasz?” Zapytałem głupkowato, odwracając się w stronę drzwi. Uderzyła mnie mocno w tyłek, a ja skoczyłem. „OK! Idę, idę!”

Biorąc parasola byłoby bezcelowe, ponieważ ja potrzebuję obu rąk, aby zamknąć okiennice burzy. Moją jedyną nadzieją na uzyskanie całkowicie przemoczony nie było działać szybko. Pobiegłem przez deszcz, listwy z domu, dopóki nie dotarł do pierwszego zestawu rolet. Odblokowanie ich z domu, zamknąłem je mocno i zablokować je ze sobą. Deszcz był zdecydowanie schodzą trudniejsze. To był wieczór, i czy może widzieliśmy go przez chmury, to widzieliśmy słońce zachodziło za wzgórza. Błyskawica nagle rozświetlił przyciemniony wieczór, dzięki czemu wszystko jasne jak słońce. Burza na pewno było coraz gorzej. Podniosłam tempo i pobiegł do następnego zestawu rolet, zamykając je, ich blokowania, a przejściem do następnego. Do czasu kiedy osiągnął ostatni zestaw okiennice, wiatr wyje w domu, wyrzucając deszcz piekący w oczy. I nie ma już żadnych złudzeń wraca w środku niczego mniej niż przesiąknięty do szpiku kości.

Jak wziąłem ostatnią migawkę w ręku, zauważyłem coś przez okno. Hannah stał ciepło i sucho po drugiej stronie, a ona wsunęła język, wieje malina. Kiedy zrobiłem smutną twarz na nią, uśmiechnęła się i zaczęła podnoszenia jej koszula w górę. To było po prostu rozrywką nie muszę.

Nagły podmuch wiatru zerwał migawki z mojej strony, a w zwolnionym tempie Widziałem zmianę twarz Hannah. Migawka uderzył przed domem, odbił się i zanim zdążyłem zareagować, poczułem bicie na mojej górnej części pleców, a ziemia rzucili się na spotkanie ze mną.

Następną rzeczą, Wiedziałem, Hannah klęczał nade mną krzycząc coś nad wyjącym wiatrem i deszczem. Spojrzałem na nią i uśmiechnął się. „Chodź, Mike! Mamy muszę dostać się do środka!” krzyknęła nad rykiem. Powoli usiadł i strząsnął oszołomienie. Migawka wciąż waliły przed domem.

„Pomóż mi zamknąć migawkę!” Krzyknęłam, a moja siostra głową, pomagając mi wstać. Walcząc z wiatrem, mamy zamknięte okiennice, opierając się na nich wystarczająco długo, aby dostać się zablokować. Ukończony, że zza rogu domu i przykręcony przez frontowe drzwi, zatrzaskując je i blokując go za sobą.

Przez chwilę staliśmy opierając się o drzwi, łapiąc oddech. Kiedy spojrzał na Hannah, była namoczone, a jej obozu kościoła Koszulka przylgnął do jej skóry, pozostawiając trochę wyobraźni – nie, że muszę już sobie wyobrazić. Odwróciła się do mnie, drżąc lekko, bardziej od adrenaliny niż mokre.

Polecamy również: tutaj znajdziesz gej ogłoszenia oraz tę stronę – tutaj znajdziesz anonse kobiet