Wyszedłem zza Chris, a on przewrócił leżeć na plecach

Wyszedłem zza Chris, a on przewrócił leżeć na plecach. Widziałam jego Stubby, w pełni wyprostowany, grzyb w kształcie penisa trzymać prosto w powietrze.
22
„Więc myślę, że trzeba jeszcze cum?” I zapytał, wskazując na jego wiecznie-nieszczelnego dick-head, który był wyraźnie rozszerzającej (Balonem w górę) tak często, aby zwolnić lekko grubszą mały glob białawym zabarwieniu, półprzezroczystym pre-cum z jego siki-dołkowego szczeliny.

„Nah. Czy to takie oczywiste?” Chris zapytał w bardzo sarkastyczny ton w odsłonach.

„I myślę, że pewnie chce mnie wydymać w tyłek raz, prawda?”

„Oczywiście. Jeśli mi pozwolisz.”

„Co masz na myśli? Oczywiście sprawdź więcej, że dasz. Od czego są przyjaciele?” I zażartował z powrotem, a następnie oboje śmiał się dość trudne.

Gdy Chris zaczął wstawać, ja chwilowo zatrzymał go, mówiąc: „Chwileczkę, Buster. To moja kolej, aby zapewnić smarowanie”.

A potem pochylił się nad jego kolanach, a ja wielokrotnie pluć na penisa głowicy Chrisa, a ja również za pomocą moich palców szybko rozprzestrzeniać liberalną powłokę mojej śliny całego głowę swojego penisa.

Raz, że „zadaniem” została zakończona, wróciłem się na czworakach na szczycie łóżku i objął stanowisko styl pieska, więc, że Chris mógł zamontować mnie od tyłu po raz kolejny.

I Chris nie potrzebuje zaproszenia. My wciąż otwartą tyłek-dołkowe było wszystko, co potrzebne.

Wepchnął ślinę pokryte, tłuszcz z głową penisa się w głąb mojego śliskiego, sperma powlekane odbytnicy, jednym płynnym pchnięciem. Chris był już tak podniecony, że czas zaczął targać daleko na mój tyłek otworu, że tylko udało się trwać może od 30 do 45 sekund, co najwyżej, zanim dotarł jego skały off we mnie ponownie.

I że „szybki numerek” ze strony Chrisa było dobrze ze mną w tym czasie. Nie miałem erekcję natomiast Chris był cholernie mi, że za drugim razem, i tak prawda była taka, że ja naprawdę nie miał ochoty na seks już tak. W tym momencie byłem naprawdę tylko „przechodzi ruchy,” przede wszystkim jako przysługę Chris; ale także, aby utrzymać mnie od konieczności ssać jego penisa – a zwłaszcza z konieczności niech wytrysku w ustach – czyli to, co pierwotnie chciał mi zrobić (zanim go zaskoczył, oferując niech Butt-kurwa mnie).

Nawiasem mówiąc, to było za pierwszym razem, że Chris nigdy orgasmed i wytrysku dwukrotnie podczas jednego z naszych spotkań seksualnych.

I, jak już pewnie zorientowali się dla siebie, nie byłoby to po raz ostatni, że Chris i ja miałem stosunek analny ze sobą.

Ale wierzcie lub nie, Chris i ja nie Butt-kurwa czytaj więcej bardzo często, bo szybko okazało się, że było kilka dość nieprzyjemnych wad do nas współżycie analny ze sobą. Butt-fucking, ze swej natury, okazał się być bardzo niechlujny propozycją, z niezwykłą ilością dość nieprzyjemne, czyszczenie-post-płciowego zaangażowanych. Nie tylko to, ale gdy Chris i ja skończyłem współżycie analny ze sobą podczas jednej z naszych typowych późnym popołudniem seksualnych, chcielibyśmy zarówno nieuchronnie kończy się z całkiem złej przypadku biegunki na resztę wieczoru; a czasami nawet dobrze do następnego dnia.

Z powodu tych nieprzyjemnych wad, Chris i ja postanowiłem zaoszczędzić butt fucking za te „specjalne okazje”, kiedy oboje akurat się czuć wyjątkowo napalony na czasie.