I to jest dokładnie to, co zrobiliśmy

„Łał!” Chris dzwoniły. „To jest dziwaczne!”

„Tak. Na pewno. Ale tylko dlatego, że już przyszedł, nie znaczy, że nie mogę cum ponownie. Tym razem, chcę zrobić to w tobie,” I nadal wyjaśniając, a następnie zaproponował Chris „Powiedz ya co. Dlaczego nie idziemy do łazienki i się umyć pierwszy. i wtedy możemy grać ze sobą nawzajem dicks na chwilę i niech po prostu poczekać i zobaczyć co się dzieje. ”

I to jest dokładnie to, co zrobiliśmy. A po wartości około 10 do 15 minut na wolnym wzajemne pieszczoty penisa, miałem pełnowymiarową znów na twardym. I tak zrobił Chris.
11
W końcu wstał i oznajmił Chris, „Jestem gotowy, jeśli jesteś”.

„Tak, zróbmy to” odparł.

Chris wstał na szczycie łóżka, tak aby mógł zakładać taki sam dół na czworakach, pieska pozycji stylu, że wcześniej byłem w, kiedy był butt fucking mnie.

Wstałem na szczycie łóżka, uklękła za nim, splunął w moją rękę i wytarł ślinę całej głowie mojego penisa. Zrobiłem to jeszcze kilka razy, aż mój fiut-głowa była bardzo mokra, z moim slathering śliny dosłownie kapią z niego.

Potem przycisnął samego czubka mojego penisa przed owłosione obwódkami ass otworu Chrisa. I ze stałym-ale-delikatny ucisk, powoli złagodził głowę mojego penisa w jego odbyt.

Patrzyłem głowę mojego penisa powoli znikają aż do odbytnicy Chrisa, z formowaniem jego osła-dołkowe mięśnia zwieracza ścisłe, rozszerzając pierścień wokół głowy mojego penisa penetrującego szukasz sex rozmowy?.

I tak samo szybko, jak korony grzbiet mój kutas głowicy Zupełnie zniknął wewnątrz Osioł otworu Chrisa, jego mięśnia zwieracza dokręcone z powrotem wokół mojego wału, tuż za mojego penisa głowicy, dzięki czemu został on teraz owinięta że większość -exquisitely wrażliwy obszar mojego penisa. I stało się od razu dla mnie oczywiste, dlaczego geje uwielbiają Butt-kurwa siebie.

Walczyłem jak cholera, żeby nie orgasming, bo nie była gotowa na to doświadczenie do końca, bez mnie nawet po zdobyć cały mój penis dodaje się do odbytnicy Chrisa jeszcze, nie mówiąc już nie dostanę szansę pchnięcia go i na zewnątrz.

Właśnie byłem w tej pozycji przez chwilę, tylko na głowę mojego penisa do odbytu włożonej Chrisa, bo nadal ciężko walczyć, żeby nie orgasming. Poprosiłem Chrisa, „Jak się czujesz mając mojego penisa w tyłek?

A on odpowiedział: „To wspaniałe uczucie! Więc co ty czekając” dla? Śmiało i pieprz mnie! ”

I przystąpił do próby nie tylko to. Ale szybko zdali sobie sprawę, że pomimo moich starań, aby zażegnać mój orgazm, ja już osiągnął to, co ja zawsze określać jako mój „punkt bez powrotu”, a ja wiedziałem, że mój orgazm był już na dobrej drodze.

Więc szybko pchnął mojego penisa przez całą drogę aż do osła Chrisa, trzaskając moje kości łonowe przeciwko jego Butt-policzków, w tym procesie. I choć miałem zamknięte oczy i udawał, że Chris ładne, ciepłe odbytnicy było pochwę dziewczyny, co od razu orgasmed mój tyłek, a wydana przez całe zwitek spermy tak głęboko wewnątrz Chrisa „zastępczego pochwy”, jak tylko mogłem.

Boże, to było niesamowite uczucie! I nie ma się kończyć zbyt szybko. Więc zostawiłem mojego penisa wstawiony w głąb Chris, a ja wciąż miał zamknięte oczy i był pławiąc się w moim orgazmu poświaty, aż w końcu mój fiut zmiękczona aż do punktu, gdzie było dosłownie niemożliwe dla mnie do pobytu w połączeniu z nim.

Spojrzałem na tyłku Chrisa, i widziałem, seks darmo sperma sączący się z jego just-naruszone, szeroko otwartej rufie-rynny. I wiedziałem, że to było moje plemniki, które widziałam. I że jakoś czuję się bardzo sexy i wielki, i bardzo zadowolony.

Ale w tym samym czasie, byłem trochę rozczarowany, w pewnym sensie, bo tak naprawdę nie chciał energicznie wbiłam penisa iz odbytnicy Chrisa (podobnie jak czynił mi wcześniej), zanim orgasmed i strzelił mi zwitek , I niestety, że nie kończy się dzieje, że po południu.