Nie mów mi, że wiesz, GUS

„Och, wiesz gdzie chcę iść, tato, greckich Table, oczywiście!” Bobbie powiedział z naciskiem.

„Oczywiście,” Janet i Bobby powiedział razem.

„Nie mów mi, że wiesz, GUS,” John odważył.

„Gus i dorastałem razem” Bobby wyjaśnione.

1

„Nie mógł wybrać lepiej Bobbie. Jedzenie jest więcej niż smaczne i kelnerzy, bez zarzutu. Jaka jest Twoja ulubiona potrawa? „John zapytał.

„Nie wiem jeszcze. Ja nie próbowałem ich wszystkich „Bobbie odpowiedział:” ale ja zamówiłem Pastichio i skosztował Kotopoulo, Souvlakia i boki seks ogloszenia; Avgolemono Souppa, Dolmades, Spanakopita i, oczywiście, Baklava na deser! ”

„Cholerny! Czy ona mówi grecki, też? „Spytał John, pod wielkim wrażeniem.

„Fraid tak,” Bobby westchnął, uśmiechając się szeroko.

„Muszę ją poznać; ona jest niewiarygodne, „John powiedział:” Tak, dziś wieczorem, a potem? Jaki czas?”

„Która godzina jest najlepsza dla ciebie, John? Tak naprawdę nie ma ograniczeń czasowych, „Bobby poprosił.

„Jak o 7:30,” John odpowiedział.

„To dobrze, John. Do zobaczenia, „Bobby powiedział.

Wyszli i poszedł do dobrej restauracji na obiad i Bobby skontaktował się jego brat, dr Paul Thomas, mówiąc mu w skrócie o Bobbie i czego potrzebują, aby się dowiedzieć. Paweł miał otwór następnego popołudnia i powiedział, że był zdecydowanie zainteresowany Bobbie.

Bobby dał telefon do Janet, który nazwał ją poznać, psychologa i był w stanie dostać się na spotkanie w następny poniedziałek.

Spędzili resztę popołudnia rozmowy z kilkoma pracowników i wykładowców Uniwersytetu, z których wszystkie były bardzo obiecujące spółdzielni i do renderowania wszelką pomoc można uzyskać Bobbie zapisał. Zrobili listę wszystkiego, co potrzebne do rejestracji, podziękował im wszystko i poszedł do domu Bobby’ego, aby utworzyć plik komputerowy dla jej kariery kolegium. Bobby ubrana na wieczór.

Poszli więc do Janet i Bobbie domu, w którym dziewczęta ubrane na wieczór. Gdy byli ubrani, Bobby zawiózł je do swojego dostawcy usług telefonu komórkowego i niech wybierają nowe kolory telefonów, i miał je aktywuje.

Do tego czasu, było 06:00 i postanowili pojechać do rzeki Cahaba i odpocząć na kilka minut przed spotkaniem Johna na kolację. To jest maj, Bobby wyjaśnił Janet i Bobbie o pięknym i intrygującym Cahaba Lily.

Rzeka Cahaba jest jednym z najbardziej malowniczych i biologicznie zróżnicowanych rzek w Stanach Zjednoczonych, meandrujące niespełna 200 mil wzdłuż krętej drodze przez Central Alabama końcu opróżniania do rzeki Alabama.

W Cahaba Lilie, które kwitną tylko na początku maja do połowy czerwca, otworzy swoje kwiaty w godzinach wieczornych zamiast dnia z powodu zapylenia przez Sfinks ćmy, które są aktywne w nocy. Każdy kwiat kwiaty i trwa tylko jeden dzień przed więdnięcia. Bobby powiedział jego dwóch żeńskich kochanków, że myślał, że każdy powinien zobaczyć lilie przynajmniej raz w życiu.

Po obiedzie, który został przerywane wizyt z całego personelu restauracji, znowu, John był obok siebie poprzez bycie z Bobbie w swoim żywiole, że tak powiem szukasz tani sex telefon?.

„Czy jest coś, że ona nie wie, przynajmniej coś o” zapytał John.

„Nie wiemy jeszcze, ale wydaje się nieco wątpliwe,” Janet uśmiechem odpowiedział.

John podziękował wszystkim za poznanie siebie i poszli do swoich domów, choć wynajętym domku dla prawie rodziny.

„Tato, będziemy się kochać, kiedy wrócimy do kabiny,” poprosił Bobbie, z nadzieją, „Bo jestem tak napalony, że moje majtki są mokre i jestem bardzo trudno ponownie.”

„Baby Girl, ja też jestem napalona dla siebie i swojej matki, więc chyba, że zdecyduje się, myślę, że wszyscy mają dość satysfakcjonujące resztę wieczoru,” Bobby obiecał.

„Bobby, chciałem cię zgwałcić w restauracji, a jeśli miałby John nie było tam” Janet skarżył się: „Chcę cię obserwować i Bobbie, a następnie dokonać dziką i długiej miłością z wami.”

„Dlaczego mi nie pomóc z Bobbie, kochanie? Nie sądzę, że ona nic przeciwko, jeśli dał jej boobies uwagę, „Bobby zaproponował.

„Tato, proszę, wrócisz we mnie jeszcze raz? To był tak miły i wypełniania (przepraszam za kalambur, ale to było!), Że chcę zrobić to ponownie. I cieszyć się dziewczynką, teraz, a chcą pamiętać o tym, „poprosił Bobbie, nieśmiało.

„HONEYBUNCH, mówiłem ci, że zrobię wszystko, co o mnie się. Jestem tu, by cię zadowolić, „Bobby odpowiedzieli.

„Och, tato! Nie mogę się tego doczekać; Jestem bardzo mokra na samą myśl o tym! Szybciej, szybciej, tato! „Bobbie błagał go szukasz sex rozmowy?.

„To będzie tylko około 15 minut, My Sweet Girl, i będę bardziej niż zadowolony spełniać życzenia,” powiedział.

Jechał właśnie przekroczenie prędkości, mając nadzieję, że nie zostanie zatrzymany, i uczynił go do kabiny w 11 minut.