Wkrótce palce z każdej z nich trafiły do ​​mojej cipki

Wkrótce palce z każdej z nich trafiły do mojej cipki. Ja po prostu położyć się i cieszył doznania seksualne, jak mój następny orgazm zbliżył. Było dużo dzieje się w cipie porządku, nie wiem ilu ich palce zaciął się tam, ale to było dużo. Ja pierdolę ja wyciągnął!
lingerie-99761_1280
kciuk Ktoś Potarłem łechtaczkę i inne palce bashed mój g-spot, dobrze pieprz mnie miałem cum! I łukowate plecy i konwulsje tak bardzo, że nie mógł utrzymać ssanie moje cycki, po prostu trafił się i wzdrygnął się i drżała ze skurczami wracking moje ciało.

Jezus Chrystus! Co za noc! Spojrzałem erotyczne rozmowa na zegarek, byliśmy tuż za godzinę. I biedny Ted, muszę zrobić coś o nim. Nie wiem, czy chcę się z nim pieprzyć, choć i nie wiem, czy Shelby chce, żeby mnie przelecieć albo. Cóż, miałem pomysł.

„Hej Shelby? Będę leżeć tutaj, i dlaczego nie można położyć na mnie? Nie, inaczej. Tak, wierzę, że to się nazywa ’69’? Możemy lizać nawzajem cipki, i dobrze, może moglibyśmy pozwolić Ted pieprzyć cię? ”

Ted poderwał się jak pies, słysząc jego torbę żywności otwarte, kiedy to powiedział.

„To brzmi dla mnie niesamowite!” zgodził się Ted.

Shelby powiedział: „Dobrze Ted, ale trzeba dać nam kilka minut, w pierwszej kolejności.”

I umieścić poduszkę pod głowę i Shelby opuszczane w dół na mnie. Idealny! Jej gorące wargi spoczęły na moich ustach, a ja nadal mógł oddychać!

Shelby delikatnie lizał mnie, erotyczne rozmowa a następnie przyspieszył więcej. Byłem pierwszym cipki, jaką kiedykolwiek próbowałem, zdawała się być ciesząc się ogromnie! Jej gorący język poczuła niesamowite we mnie, a ona wiercił i wiercił się na mnie, prowadzenia jej cunt głębiej w moją twarz. Bawiliśmy się na kilka minut, co najmniej.

Ale w całym tym wszystkim, czułem się źle. Widziałam Ted siedzi na łóżku, patrząc na nas uważnie. Jego kogut kapała pre-cum. Wyraz jego twarzy czuję się bardzo przykro dla niego! I wskazał dłońmi dla niego wejdź!

Podskoczył jak podekscytowany dziecko, to znaczy, że był pełen radości! Następną rzeczą, wiem, to Ledwo widzę nic, bo on blokuje większość światła. Ale to, co widziałem, to jest rock hard cock o cal od mojej twarzy, kurwa niechlujstwa cunt żony więcej http://www.ero-rozmowa.pl.

On wbił go w trudno, tak trudno Shelby chrząknął i zatrzymał lizanie mnie. Suka! Ale co tam, nie jestem jeden płaci za to. Ted jęknął z rozkoszy, a potem szybko pieprzył Shelby przez co najmniej 37 sekund, zanim on przyszedł. Ale myślę, że w tym krótkim czasie musiał dostał sto uderzeń w był szybki i wściekły.

W końcu pojechaliśmy w twardy i trzymał go tam. To była najfajniejsza rzecz, kurwa, czując jego kogut drży i pulsu przez Shelby wargi cipki lizanie, że byłem.

W ciągu zaledwie kilku chwil, małe drybluje jego cum wyparte jej cunt. Mógłbym spróbować go tylko w ciemności, ale mmmmm to było miłe.

Ted wyciągnął całą drogę i wycofał się. W jasnym świetle świec teraz widziałem Shelby cunt kołczan a usta mieszać cum Teda wylany, prosto w moje oczekiwania ustach. Biedny Ted trzymał się przez ponad godzinę dyskretne laski z jego szaleje na twardym i musiał umieścić swoje kule do nadgodzin. I nie sądzę, bym kiedykolwiek miał tyle spermy w ustach, nigdy!

Już miałem go połknąć, ale potem pomyślałem, że może powinienem go uratować? Postukałem Shelby na nodze i „MMM-hmm” ed na nią i dostała wiadomość. Odwróciła się i pocałował mnie, tonguing mnie głęboko. Potem zasysane prawie wszystkie cum z moich ust! Wstała, choć i otworzyła usta, a to wszystko sączyła powrotem do kopalni.

„JEZUS!” krzyknął Ted. Chwycił jego kurek i wrócił nad na kolana, głaszcząc jeszcze kilka kropli wychodzą na mojej twarzy.

Spojrzałem na Shelby z podniesionymi brwiami, jakby chciał powiedzieć: „No i co?”

„Weź to wszystko dziecko!” kazała.

I zrobiłem. Przełknęłam wszystkich trzech galonów cum Teda. No, może trzy łyżki :). Było dużo! Shelby całował mi trochę więcej dyskretne laski i lizał moją twarz czyste.

„Um,” Ted przerwał. „Shelby i cierpliwości? Mogłabyś zbyt wiele, jeśli I fucked Patience?”

„Śmiało kochanie. To znaczy, jeśli to jest w porządku z tobą, cierpliwości.”

„Proszę”, zapytałem. „Przynieś mi wina. Następnie daj mi trochę tego koguta!”

Bardzo podoba mi się bycie dziwką, ja naprawdę cholernie podoba zobacz tu http://www.dyskretnelaski.pl.