Po minucie albo tak, błagała mnie zatrzymać

Po minucie albo tak, błagała mnie zatrzymać. I wyciągnął prawą rękę i wsadził mój lewy środkowy palec tak głęboko, jak to idź i wirowały wokół. Potem wyciągnął go i pchnął ten śliski palec prosto w jej otwór tyłek. Potem zablokował moją prawą dłoń w jej cunt i oozing palca fucked obu jej otworów.
asian-1238553_1280
Shelby ledwo oddychać jak była tak zajęta jęki i Cumming. Jej tyłek pompowana w górę iw dół na mnie w czasie z moja ręka ją kurwa. Coraz Krem sączyła się. I wycofał obie ręce i wyciągnął jej policzkach od siebie tak daleko, jak tylko mogłem, i popchnął moją twarz w jej cunt. I lizały się jej cunt soku i pochłonęła tyle, ile mogłem. Moja twarz stała się śliska cunt smalcem.

Usiadłem, chwycił ją za nogi i przerzucił ją na plecy. Potem znowu rozprzestrzenia się jej nogi i upadł na twarz z powrotem do jej cipki. Postanowiłem dać jej odpocząć, po prostu chciałem, aby doprowadzić ją łagodnie. I delikatnie pocałował całą jej cunt, lizanie małe kółka wokół jej cipki.

Shelby chwycił mnie za włosy i pociągnął dość ostro na nią i głowie. Chyba, że chce mi się! I wszedł do niej i pocałował ją mocno. Shelby objęła mnie tak mocno zęby zderzył się przez chwilę. Ona ustąpił, ale tylko nieznacznie, kontynuowaliśmy naszą ostrą pocałunek.

Jej miękkie usta wciąż pachniał nieco wina, podczas gdy moja smak całości z cipki. Cofnęła się trochę, żeby mogła lizać moją twarz z innymi sokami, a potem pocałował mnie bardziej.

Małe łzy wyciekła każdego z jej oczu.

„Przykro mi,” wyszeptała. „Ja tylko tak … to jest nie do opisania … jesteś tak doskonały, co zrobiłeś, oh jestem gaworzenia!”

Pocałowała mnie bardziej łagodniejsze tym razem, a potem nasze języki spotkały się w seksowną małą tańca w naszych ustach. Całowaliśmy się przez kilka minut dłużej. Przez cały czas, choć ogień we mnie rosła, od kilku do pełnego żaru na pięć alarmów Rager! Podniosłem się z niej trochę, przerywając pocałunek.

„Kochanie?” I pled. „Czy mógłbyś bardzo, dotykając mnie trochę?”

„Będę cię dotknąć!” Ted przerwał.

Jednocześnie oba z nas dziewczyny powiedział: „Zamknij się Ted!”, Potem wybuchnął śmiechem.

prawa ręka Shelby znalazł moją cipkę, a ona bez większego Dove w finezji, która tak naprawdę nie trzeba w tym miejscu! I ruszył się trochę tak, Shelby mógł lizać moje cycki, a ona zasysana próbie dużą dziewczynką bardzo ciężko!

W mniej niż minutę, to trudno przyszło na ręce. Wszystko to nagromadzenie Zrobiłem dla niej, a ja po prostu odrobinę za nią przez całą drogę! Nie bierze dużo dla mnie cum, kiedy jestem, że włączony. Czułem się tak dobrze do cum, upadłem na szczycie Shelby i zjechał na bok.

Ale Shelby nie chcą być z dala ode mnie, myślę, i przyszła ze mną.

„Przepraszam, że wtrącam się ponownie,” jęknął Ted. „Ale ja umieram tutaj!”

Spojrzałem na Shelby do zatwierdzenia, który niechętnie dał.

„Ted”, kazałem. „Otwórz kolejną butelkę wina i przynieść go do nas.”

Gdy to zrobił, ja sam się oparł na poduszkach. Ted przyniosła mi wino, wziąłem ją i dostanie go na moje duże cycki.

„Dig, wy dwoje!”

Ted wziął lewa i Shelby wziął moją prawą wet. Oni lizał i ssać wino ode mnie. Powiem ci, posiadający zarówno * * zasysane z twoich piersi w tym samym czasie jest cholernie miły. Przecisnęli i pracował na nich / mną od dłuższego czasu.

Piłem wino prosto z butelki, a następnie wlano kilka dół piersi. Mąż i żona zespół walczył ze sobą za smalcem. Żartobliwie, oczywiście! Oni nawet pocałował i piórem siebie wiele razy w całym zamieszaniu.