Myślę, że moje usta były otwarte, a czułem się jak godziny, zanim powiedział

„No, Adam, co chciałbym jest, aby być pierwszym kochankiem Amy”.

Myślę, że moje usta były otwarte, a czułem się jak godziny, zanim powiedział: „Rany, nie wiem co powiedzieć. (Brilliant, hę?) Amy jest piękną dziewczyną, tak samo jak ty, a każdy facet chciałby być z ona. Ale co z nią? Co ona na to? ”
women-418452_1280
„Cóż, jeśli jesteś gotów, bym powiedzieć, Amy, że będę cicho pochwalam to, jeśli dwa uprawiali seks, podczas gdy byłem w pracy. Chciałbym po prostu powiedzieć jej, że gdyby chciała, mogłaby zrobić grę dla Ci, każda dziewczyna wie, jak Adam i zobacz, jeśli jesteś zainteresowany. Powiedziałbym jej, że wy dwaj mają cały dzień razem, ale będzie musiał po prostu schłodzić go w nocy. a przecież, Adam, i don ‚ t chcą dać się. nadal chcę Cię w moim łóżku i we mnie. ” Z tym, pocałowała mnie.

Więc powiedziałem: „Nie” Och, nie, ja nie, żartuję. Oszalałeś?

„Wiem, jak cenna Amy jest do was i będę ją traktować jak mam traktować cię. Kocham was obu i nie zawsze chcą zranić albo jednego z was.”

„Nie można powiedzieć, Amy, że wiesz o tym i nigdy nie można powiedzieć nikomu, nawet mamie o tym, co robiliśmy lub zrobi, dobrze?”

„Och, nigdy nie, nigdy. Co ja bym zrobił o antykoncepcji?”

„Och, Amy na pigułki, nie martw się.”

„No, to jak mógłbym odrzucić być z obu stron? Kocham to, co robiliśmy i Amy przypomina mi ciebie, więc jest to łatwe.”

„Aw, Adam, wiesz tylko właściwe rzeczy do powiedzenia. Włożę błąd w ucho Amy rano.”

Amy:
Mama obudziła mnie dziś rano, żeby mogła mi coś powiedzieć Postanowiła.

„Oczywiście, to co?”

„Cóż, wiem, że jesteś gotowa na seks, jeśli prawo facet przyszedł razem, prawda?”

„Tak.”

„Tak, chcę żebyś wiedział, że myślę, że Adam jest” dobrym facetem „.”

„Ale jesteśmy kuzynami, kuzynami”.

„Czy on jest słodki? Lubisz niego dziewczyna-chłopak sposób?”

„Tak ale…”

„Nie sugeruję, że dwa założyć rodzinę, to gdzie problem wynika z kuzynów. Po prostu mówię, że jeśli myśli chcesz mieć fizyczny związek z Adamem, to jest w porządku ze mną. Co dwa zrobić w ciągu dnia jest między wami, tylko starać się utrzymać go chłodno, kiedy jestem w domu, rozumiesz? ”

„Tak, rozumiem. I tak, myślę, że on jest naprawdę ładny i tak, myślę, że może mi się podoba pomysł. Tylko w jaki sposób to zrobić?”

„Cóż, w moim doświadczeniu, facet są dość łatwe do odsetek, jestem pewien, że można to zrobić ze swojego wyglądu, kochanie dalej www.sex.net.pl.

„Cóż, może to uczynić mój dzień dość ciekawy, huh. Życz mi szczęścia.”

„Och, nie trzeba żadnych szczęścia, kochanie, masz wszystko, czego potrzebujesz. Have fun, idę do pracy.”

Więc teraz. Teraz jestem na jawie. Mama po prostu powiedział mi, mogę uwieść nasz live-in kuzyna, jeśli chciałbym. Ile matek powiedzieć uprawiać seks? Cóż, po prostu myśleć o tym, jak dobrze jest mieć jak moja mama, a nie odwrotnie, jeden utrzymuje, że jest zamknięty w szafie, aż będziesz trzydzieści lat.

Chyba będę po prostu chodzić w mojej koszuli nocnej i zobaczyć, czy to robi jakąkolwiek reakcję. Ja akurat zapomnij umieścić na dziś szatę, daj mu trochę widok jego „CUZ. Więc idę prysznic, golenie (tak, tam też. Kto wie, co się stanie dziś).

Było to około godzina dziesiąta, kiedy Adam zszedł.

„Cześć, Amy? Co się dzieje dzisiaj?”

„Nic wielkiego, po prostu wylegiwać. Lato, wiesz.”

Wstaję umieścić moje miski do zlewu i widzę, że mam jego uwagę.

Czytaj na stronie: www.znudzone.pl