Mamy rozliczane w rodzaj rutyny, bardzo miły rutyny

Mamy rozliczane w rodzaj rutyny, bardzo miły rutyny. Kiedy Amy jest do łóżka, około dziesięciu lub tak, idę do mojego pokoju i rozebrać i dostać się do łóżka. Wkrótce (Tak, liczę minuty, by nie?), Otwierają się drzwi i Adam wymyka się i zabiera swoją koszulę. Siadam na brzegu łóżka, odpiąć pas i przesuń jego spodenki i majtki w dół i zabrać jego kurek w ustach i nakłonić go dobrze i ciężko. Nie to, że zajmuje dużo; Adam trudno cały czas. Mówi, że to ja. Czy to nie miłe?
woman-358765_1280
Często zrobić trochę sześćdziesiąt dziewięć (Czy to nie jest ulubieńcem wielu z nas? Przyznaj się, kochasz go, prawda.), Aby uzyskać nasze soki płynące. I naprawdę nie potrzebuje żadnej pomocy z soków, moja cipka jest tak mokro przez cały dzień, na samą myśl o ładnej kurek Adama, że będę przez cztery lub pięć wkładki higieniczne na co dzień.

Adam jest naprawdę wspaniałym kochankiem, kobieta nie można prosić o lepsze. Który ma mi do myślenia. Może masz na myśli to samo.

Cóż, Adam jest tutaj przez cztery tygodnie. Amy jest od wieku, że będę zatwierdzenie jej seks, jeśli myślałem, że facet miał rację. Adam jest właściwym facetem. Teraz wiesz, co mam na myśli? Oczywiście, że tak.

Teraz jedyną rzeczą jest to, w jaki sposób mogę to zorganizować. Włożyłem Amy na pigułki około sześć miesięcy temu, więc to nie jest problem. Może mógłbym ustawić rzeczy więc Amy może mieć Adama w ciągu dnia, a ja się z nim w nocy. I naprawdę nie chcą zrezygnować z wspaniały seks Adam i ja mają i mam nadzieję, że nie chce z niego zrezygnować albo.

Może muszę miłą rozmowę z Adamem. Jak można zdrowe, twarde kurek młody człowiek nie chce seksu z dwóch pięknych i napalonych kobiet, wszystkie sex on może chcieć. Dźwięki marzeń lubi każdy młody facet, prawda? Ale mogę pozwolić na Amy w tym wszystkim? Potem będę musiał jej powiedzieć, że ona jest udostępnianie kurek Adama z mamą. Hmm.

Rozdział 3

Adam:
Boże, to było straszne próbując utrzymać swoje ręce od mojej cioci, dopóki Amy poszła do łóżka. Miałem szaleje ciężko przez wtedy i było naprawdę gotowy do naszego kochania. Próbowaliśmy kilka pozycji, które były dla mnie coś nowego; to wspaniale być z bardziej doświadczoną kobietą. O tak.

Tak więc, po tym, jak się kochali (niektóre noce zrobiliśmy to dwa razy, niektóre tylko raz, ale potem dostałem loda jako dodatkowy.), Kristen powiedział: „Adam, ja po prostu kocham to, co robimy i chcę zapytać Ci przysługę. naprawdę chcę swoją wiedzę na temat tego, co mam zamiar zapytać. ” Cholera, myślałem, że powie mi, że kurwa nie więcej. Jest wyłączony więcej www.fakbuk.pl.

„Kocham moją córkę bardzo, jak pan wie. Ona jest teraz w wieku, kiedy może ona fizycznie i psychicznie poradzić seks, zrobiłem pewien. Rozmawialiśmy dużo, a ja pokazał jej, jak wiele na www, jak to możliwe. Ale pewnego dnia ona ma mieć prawdziwych.

„Ale, widzisz, ja nie zawsze wybierać moje pierwsze kilka kochanków bardzo dobrze i chcę lepiej dla niej. Chcę jej pierwszym kochankiem być miły i delikatny i opiekuńczy. Ktoś, kto chce jej przyjemność przed własną rękę. Czy rozumiesz, że ? ”

„Jasne, że chcę tak samo jakby była moją córką. Amy naprawdę ładne i dużo facetów są dumbasses, więc rozumiem.”

Czytaj dalej: www.dojrzalekobiety.com.pl