Powiedziałem, co to smak

Jak tylko poczułam znak mnie Cumming powiedziałem, że jadę do cum, jego Cumming, a ona spojrzała na mnie i uśmiechnął się, a gdy nasze oczy spojrzały na siebie spieprzyłem mój ładunek prosto w jej usta. Kolana niemal rozdawał i czułem wszystkim słaba, to było wspaniałe uczucie jak moja sperma trysnęła z mojego fiuta w jej usta. Słyszałem jej dokonywania glugging brzmi jakby był odruch wymiotny na mojej spermy – czy ona ma kłopoty z połykaniem go. I na pewno czuł robiłem dużo.
underwear-689861_1280
Po tym, jak przestał tryskające Wziąłem mój kogut, a niektóre po prostu w polu karnym z jej ust. Ona otworzyła usta, żeby pokazał mi, że jeszcze jakiś tam. Potem zamknęła usta i pochłonęła wszystko. Było trochę na brodę, która wyciekła na zewnątrz, a część na jej piersi, która spłynęła.

Powiedziałem, co to smak.

Powiedziała dość straszne, ale widziałem dziewczyny robi to w internecie i wydaje się to podoba, więc trzeba się do tego przyzwyczaić.

Powiedziałem, że taką nadzieję – to było niesamowite.

Potem po prostu położyć się na łóżku i graliśmy ze sobą w inny grała z mojego fiuta i dotknął jej. Czułem się naprawdę dobrze po prostu leżenie tam relaks po miałem cum ..

Bez myślenia Przewróciłam się i pocałował ją, a kiedy nie mogłem smak mojego cum na jej języku i odsunął się i powiedział, fuj, właśnie degustator cum.

Zachichotała i roześmiał się i powiedział: dobrze, że połknął dużo, że – teraz wiem, co mówię.

Potem przytulił i pocałował ją ponownie. Po minucie lub dwóch, gdy powiedziałem jej wystarczająco dobre dla ciebie, to to musi być wystarczająco dobre dla mnie również. Będziemy zarówno przyzwyczaić spodziewam.

Po około 5 minutach byłem ciężko się ponownie jako ja pocałował. I pocałował ją w szyję i uszy, a następnie przeniosłem się i pocałował jej sutki dupy niż ja na nich, jak również i lubiła go i powiedział, jak to dobrze odczuwalne. Powiedziała, keep going to wspaniałe uczucie. Potem pocałował ją w dół do jej pępka i zauważyłem, otworzyła jej nogi dla mnie pocałować ją dalej w dół. Muszę jej cunt i zaczął całować wewnętrzną stronę jej nogi, a jak ja otworzyła je szerzej i mogłem zobaczyć jej cunt wszystkie różowe i wilgotne – Spojrzałam na nią, a ona patrzy na mnie i uśmiechnął się – a potem wyciągnął nogi do tyłu i otworzył je szerzej i wsadziła mi język, a ona tylko głową i zanim zdałem sobie sprawę, że to był lizanie wargi jej cunt i degustacja jej cunt soku. Miał silny smak, podobnie jak moja, ale było inaczej. Wiedziałem, że muszę iść dalej, była najwyraźniej chcąc bym. I spadł mój Tonge między jej wargami i polizał całą jej sok z nią. Im więcej lizał bardziej zrobiła, a ja szybko przyzwyczaiłem się do smaku i myślę, że nie było tak źle, jak moja sperma smakowała.