Minęły trzy miesiące od dnia, Karen i moje rodziny zmarł że ja odebrałem

Minęły trzy miesiące od dnia, Karen i moje rodziny zmarł że ja odebrałem. Głos nie znał, ale powiedział Jaime został aresztowany i że muszę iść zająć biznesu. Jego słowa po były dla mnie, aby pomścić jego śmierć rodzin. próbowałem pytać, kim był, ale połączenie zostało przerwane. Myślałem przez chwilę, zanim zbierając moje pistolety z garażu dostać rzeczy gotowe. Vivian wyszła pytając, co się dzieje. wyjaśnię wezwanie, w którym myślała, że potęga była pułapka. powiedziałem jej, że to może być, ale ja jechałem ze względu na małą dziewczynkę, więc nasz rodzina może odpocząć w spokoju. Vivian skinął przed podaniem mi przytulić i pocałunek na ustach mówi mi wrócić do nich. Kazała mi iść i powie coś Karen. Kiwnąłem głową, zanim się na Heath ‚s Trike gdyż myślałem, że to pomoże mi czuć go blisko mnie.
girl-1258739_1280
Zanim dotarłem do granicy zauważyłem 10 znajome rowery. I naciągnięta, aby zobaczyć dziesięć z moich najlepszych członków. Józef stał przy swoim rowerze. Pokręciłem głową myśląc Vivian powiedział im. powiedziałem im, żeby zamontować i do naśladowania. Jechaliśmy całą drogę nie zatrzymując wyjątkiem gazu. Gdy dotarliśmy na miejsce zaparkowałem być spełnione tylko przez Sheriff Johnsona, że wcześnie rano. wyjaśnił, że otrzymał wezwanie mówiąc ja przychodziłem. spytałem go, kto dzwonił. powiedział tylko, że mu powiedziano mi było dostać zemsty za jego rodziny. powiedziałem mu powiedziano mi to samo. potem kazał mi wyjechać na farmę, że William używany. powiedziałem mu, OK przed opuszczeniem stacji z nim po mnie.

Tego dnia był początek zemsty dla mnie. Kiedy moje oczy widziały Jaime zacząłem na nim. Zrobiłem mu spojrzeć na całą rzeź, że on i jego przyjaciele zrobił. Roześmiał mówi Allison bardzo chętnie się go w ass przez strzelby podczas krwawienia z jej usta. To Renee prosił, aby po prostu umrzeć, podczas gdy on przerwał jej otwarte. Moi bracia przejęli rowerzysta, a ja starałem się uspokoić dół. Wkrótce zaczął krzyczeć z nazwiska i adresy że szeryf Johnson zapisał. Pamiętam, jak Heath wyglądał na krześle. Spojrzałem na bliźniaków, AJ i RJ, oboje wiedzieli przeżycia pierwszej pomocy. miałem je przyszyć Jaime oczy otwarte. uśmiechnął Mówili byłoby ich przyjemność. Jaime błagał Johnsona, który po prostu powiedział mu, pomieszane ze złym rodziny i uśmiechnął się, „i nigdy nie było.” Jaime ledwie przeżył przeciągane zza chopper. Myślę, że ziemia była wypełniona kamieniami. Po Józef zatrzymał przeciągając bezwładne ciało poszedłem zobaczyć Jaime ledwo oddycha z otwartymi oczami. powiedziałem Jaime diabeł potrzebne mu się należy zanim robi coś mój drugi najstarszy syn zrobi. I rzucił mu kark przed przeszywający szyję.