Kolejny tydzień i pół jechać z moimi braćmi i coraz zemsty

Kolejny tydzień i pół jechać z moimi braćmi i coraz zemsty dla rodziny kochaliśmy. Cała szóstka, która pomogła Jaime miał misfortunate wypadków, dobrze, że jest, jak szeryf Johnson napisał go. Podziękowałem mu za jego pomoc w którym podziękował mi za uratowanie życia aniołek i zaprowadzeniu pokoju do naszej rodziny anonse gejowskie. i tylko głową przed czołowym moi klubowicze z powrotem do domu. nie czułem żadnej skruchy ani żalu za Jaime i jego przyjaciół. oni zasłużyli co dostał za pozbawianie tylu aniołów, które mieszkały w jednym wielkim domu.
women-418452_1280
Na dzień skręcić tygodni tygodni do kilku miesięcy, miesięcy lub lat. Karen szybko rośnie tak dużo nauki. Zrobiła przyjaciół w szkole, ale Heather był jej najlepszym przyjacielem. W ciągu tych lat Vivian i zacząłem stają się parą. powiedziałem jej, że nie chce ponownie wyjść za mąż, w którym zrozumiała, mówiąc, że po prostu chciał być tutaj dla mnie. Myślę, że z biegiem lat staliśmy się jak mąż para, common law anonse gejowskie, co jest. Karen mówili nam, aby po prostu wziąć ślub która uczyniłaby nas śmiać. Karen przypomniał mi tyle Savannah, Sierra, a matka Tiffany. Ci, niebieskie oczy były po prostu zbyt dużo. Nawet Kara się wiele komentarzy na temat Karen również. nigdy nie wrócił do domu na plaży, ale pójdziemy do domu Oklahoma. czułem miłość moich braci od kiedy zbudował ten dom dla Heath i naszej rodziny. należał do Karen ale klub używał go i Karen nie może być szczęśliwsza.

Było to w czasie Karen i Heather prom anonse gejowskie ich ostatniego roku szkoły, że Vivian i ja siedzieliśmy przez Karen i Heather godziny wcześniej były tam być. Vivian wziął moją prawą rękę w lewej zaś Karen i Heather stał trzymając się za ręce.

„Co tam panie?” Pytam zobaczyć dwa uśmiechy nerwowe

„Dobrze dziadek Chcę ci powiedzieć, że cię szanuję i babcia. Oboje nie upewnił się, że nigdy nie chciał niczego. Obaj pokazali mi taką miłość, że brakowało mi od mojej rodziny. Dziadek został zapisany mi, że dzień przybył, a ja nigdy najtańsze gej oferty nie zapomnę. Każdy był tak przyjazny i opiekuńczy. „Urwała pozwolić jej słowa zlewozmywak przed kontynuowaniem” Heather został moim najlepszym przyjacielem przez te wszystkie lata. ona również pomógł mi stać się szczęśliwy. Więc jak Heather i stoję tutaj. mam nadzieję, że to, co mam do powiedzenia, nie zmienia, jak oboje czują się o nas. ”

„Karen twój dziadek, a ja nigdy nie myśleć źle. Powiedz, co masz do mojej pięknej wnuczki.” Vivian stwierdza pyta, a ja chichotać

„Wujek Nick i ciotka Vivian, co Karen próbuje powiedzieć to to, że ona i ja jesteśmy kochankami. Mamy zakochał się ze sobą.” Heather mówi mówi się, gdy Vivian i siedzę na kanapie, patrząc na obie z nich

I obniżyć moją głowę myśląc o tych wszystkich lat temu. Z tego, co Savannah i Megan powiedział mi, zanim wrócili do Wirginii. Ja grin wiedząc, że po tym wszystkim, co się działo, że Heath nadal pokazuje mi, że miłość najtańsze gej oferty przychodzi do serc, które potrzebne drugiej. Wstałem czyni moją drogę nad do dwóch młodych kobiet. Położyłem prawą dłoń na lewym ramieniu Heather podczas mojej lewej do prawej poszedł Karen.

„Karen, Heather nigdy bym sądził ciebie. Nauczyłem moje lata temu lekcji. Jeżeli Państwo zarówno miłość i uczynić inny szczęśliwy najtańsze gej oferty, że to wszystko, co się liczy.” Mówię, aby zobaczyć łzy w ich oczy, a ja umieścić moje ramiona wokół nich jak „kocham cię jak tak dużo. Widziałem oboje dorastają jest piękne młode kobiety. Jestem dumny z was obu. Czy Józef i Tiffany wiem ? „