Julia była już późna

Zeszliśmy na dół do kuchni. Tam chłopaki już pijany, a niektóre z nich spali. Max siedział ze smutnym wyrazem twarzy. Piliśmy herbatę z Nikita i wziął mnie do domu, gdzie pocałował przez długi czas …. Teraz jestem 17. Żyjemy razem, i kocham go bardzo. Mamy wszystko bezpiecznie. Jest to najlepszy człowiek w świecie i człowieku.

Julia była już późna katastrofalnie. A wszystko z powodu tego faceta w minibus, który bezczelnie przylgnął do niej i próbował przemycić palce pod jej spódnicę. Aby odejść od niego nie było mowy w zatłoczonej kabinie, mógł tylko obrócić osła i wycofać się z dłoni jego przeciwnik. Czy człowiek nieco mniej obrzydliwe, Julia dałby się, niech dotknąć, z jego okrągła popochki nie tracą nic, ale będzie to osiągnąć bez kłopotów, ale arogancki facet był po prostu obrzydliwe. Porwać tej walce, pojechała jej aresztowania i teraz spóźnia się do pracy. Psuć reputację dobrego damy biurowy, asystent menedżera firmy, nie chciała. Jeśli tylko szef nie zauważy opóźnienie, nienawidziła wpaść w jego oczach teraz.

underwear-689861_1280

– Proszę zaczekać – krzyknęła w zamknięciu drzwi windy.
Pasażerowie windy grzecznie przytrzymał drzwi, tak aby była w stanie zmieścić w środku. W Julia został zwolniony, to pozostaje tylko się ślizgać po cichu z powrotem do swojego biurka i udawać, że już od dawna pracuje.
– Ja, proszę …