Po prysznicu, robimy swoje

Po prysznicu, robimy swoje.

Następnego dnia moja matka poprosiła, aby zobaczyć zdjęcia. Pokazałem jej. Była podekscytowana i położył jej dłoń w jej majtki i szepnął do ucha:

– W tych dniach, po raz pierwszy zrobiłem oral, pieszczoty cipki pieprzona cycki i oblizała pochwy po raz pierwszy – i pocałował mnie w ucho. Stałam. Oto zdjęcia z jej piękną dupę i to mnie olśniło:
woman-1008881_1280
– I pozbawić cię dziewictwa.

– No tak.

– Więc pozbawić moje … anal – a ona krzyczała. Skończyła podczas masturbacji.

Poszła do kuchni i wziął paczkę prezerwatyw:

– Chodź tu – poszłam do salonu. Rozebrała:

– Czy masz zamiar się pieprzyć mnie w tyłek, bo prezikom Wazelina nie jest – zgodziłem się. Zdjęła mokre majtki i zaczął lizać.

Mama leżała na łóżku, wyciągnął tyłek, szersze nogi, położył głowę na łóżku. Włożyłem prezik i pluć w jej odbyt (jak w porno widział smarowanie). I zaczął wprowadzać element w kawałku otwartej postawy virgin tyłek. Mama zaczął jęczeć:

– Chodź! – Płakała, a ja nagle wprowadza się bezpośrednio do kości łonowej. Mama krzyknęła i natychmiast przyszedł, pozostawił ogromną kałużę.

– Tak … Chodź! Szybciej! – Zacząłem grać. Okrzyki słychać było w całym domu. Mama po każdym tryskać penetracji 4-5. Postanowiłem zdjąć prezik i cum w tyłek mojej matki.

Zdjął i wstawione. To było trochę trudne. Mama jest realizowany:

– Chodź, Cum we mnie!

I fucked jak potrafił. Byliśmy spoceni matka skończył tak, że jezioro na kanapie. Mamy dostanie się jej soki. I oto jest. Skończyłem. To uczucie, gdy skończysz z kimś. O Boże. To jest nie do opisania.

Wtedy moja mama powiedziała:

– Pieprz mnie, kiedy i jak chcesz.