Nadia wzięła torebkę

– Dobra, ale mam inny warunek.

– Co takiego?

– Nie zamierzamy zapytać mnie, co zrobiłem tej nocy. Nigdy nie będzie prosić, przysięgam.

– Przysięgam, że nigdy nie poprosi Cię o tym.

– Dobrze więc, poszedłem, czekać w domu.

Nadia wzięła torebkę i wślizgnął się w tłum tancerzy. Oleg niemal natychmiast stracił ją z oczu, ale potem zwrócił się do tańczących kobiet. Jego uwagę natychmiast przyciąga jeden z sekretarzy sąsiedniego działu i rzucił się w wir walki.

asian-1238553_1280

Była bardzo piękna, a nie bez męskiej uwagi, tak, że Oleg miał za zadanie dość trudne. Jest to godzina zabiegali Natasha (nazwa sekretarką), nie otrzymał jeszcze oznaki wzajemności. Ona rozmraża się i wolno nawet kilka razy, by pocałować ją w policzek. Kilka razy Oleg szukali Nadii, ale nigdzie nie było widać. Dopiero pod koniec wieczoru, kiedy pomógł Natashy ubrać płaszcz, widział swoją żonę. Z jakimś wysokim mężczyzną jak z Wydziału Ekonomicznego, pojawiła się na ulicy śmiechem.

Oleg wskoczył lekko na jego piersi, ale odrzucił te uczucia, ponieważ to on nie mniej ekscytujący wieczór. Natasza już chichotać zalotnie, a Oleg dosłownie iskra jego uroku. On dzielnie odprowadził ją do domu i nacisnął ciepły pocałunek długi wstęp razomlevshie Woman. Całowanie trwało tak długo, że Oleg miał czas, aby wspiąć się na dziewczynę pod bluzkę i cieszyć się pełną sprężystość miękkich piersi.

Natasza nie miał innego wyboru, jak zaprosić go do siebie. Zaczęli się rozbierać w korytarzu, a zakończył w pokoju. Dziewczyna nawet nie wolno demontować łóżko Oleg rzucił go na dywanie i zaczął wściekle pieszczoty gorące ciało. Jego usta pieściły elastyczne kopce piersi i sutki ładne elastyczna, miękka ręka kruszone biodra i mocne kości łonowej. Potem okazało się, że palce na łechtaczkę grochu i Natasha łukowe i jęknął głośno. Pieścić jej panieńskie cipki Oleg mógł być dobrze, a ona była już na skraju podniecenia.